ViewSonic LSD300W-ST / DLP / LED / WXGA / 3300 LED lm / Short Throw / HDMI
Hodnotenie:
0%
Kód
LSD300W-ST
Zostáva len 3 ks
ks
HLAVNÍ VLASTNOSTI
IP5X utěsněný DLP engine zajišťuje bezprašný, bezfiltrový systém se stabilní barevnou reprodukcí
LAN ovládání pro snadnou vzdálenou a centralizovanou správu zařízení
POPIS PRODUKTU
Díky projekčnímu poměru 0,49 dokáže vytvořit obraz o velikosti 100" již ze vzdálenosti pouhých 1,06 m, což minimalizuje oslnění a stíny způsobené prezentujícím. Projektor je poháněn LED technologií 3. generace, která poskytuje až 60 000 hodin bezlampového provozu, snižuje náklady na údržbu a eliminuje použití rtuťových lamp.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
PROJEKCE A OBRAZ
Projekční systém: 0,65" WXGA
Nativní rozlišení: 1280 × 800
Jas: 3 300 ANSI lumenů
Jas (střed): 3 700 lumenů
Kontrastní poměr: 3 000 000 : 1
Zobrazení barev: 1,07 miliardy barev
Typ světelného zdroje: LED
Životnost světelného zdroje (Normal): 60 000 hodin
OBJEKTIV A PROJEKCE
Objektiv: F = 2,6; f = 6,9 mm
Projekční offset: 110 % ± 5 %
Throw ratio: 0,49
Optický zoom: Pevný
Digitální zoom: 0,8× – 2,0×
Velikost obrazu: 60"–300"
Projekční vzdálenost: 0,63–1,58 m
(87" při 0,92 m)
Korekce lichoběžníkového zkreslení:
Horizontální: ±40°
Vertikální: ±40°
HLUK A VÝKON
Hlučnost (Normal): 32 dB
Hlučnost (Eco): 27 dB
Input lag: 16 ms
KOMPATIBILITA
Podporovaná rozlišení: VGA (640 × 480) až Full HD (1920 × 1080)
HDTV kompatibilita: 480i/p, 576i/p, 720p, 1080i/p
Horizontální frekvence: 15–102 kHz
Vertikální frekvence: 23–120 Hz
Interaktivní kamera: Volitelná (vTouch-10s)
ROZHRANÍ
VSTUPY
Computer In (sdíleno s Component): 1×
HDMI: 1× (HDMI 1.4, HDCP 1.4)
Audio vstup 3,5 mm: 1×
VÝSTUPY
Monitor Out: 1×
Audio výstup 3,5 mm: 1×
USB Type-A (napájení): 1× (5 V / 2 A)
ZVUK
Vestavěný reproduktor: 2 W
OVLÁDÁNÍ
RS-232 (DB9): 1×
RJ-45 (LAN ovládání): 1×
USB Type-A (servisní): 1× (sdílený s USB výstupem)
DALŠÍ INFORMACE
Napájení: 100–240 V ±10 %, 50/60 Hz
Spotřeba energie:
Normální režim: 229 W
Standby: < 0,5 W
Provozní teplota: 0–40 °C
Čistá hmotnost: 2,85 kg
Hrubá hmotnost: 3,80 kg
Rozměry (Š × H × V): 294 × 237 × 115 mm
Rozměry balení: 365 × 300 × 188 mm