Vernostný program

Rozhodli sme sa byť transparentnejší, promptnejší a efektívnejší v odmeňovaní našich verných zákazníkov. Bonusové body sme vymenili za vernostný program, ktorý spúšťame od 1. marca 2017. Vďaka novému systému ihneď uvidíte, ako dlho ste našim registrovaným zákazníkom, aká je priemerná a celková hodnota Vašich objednávok v € od registrácie. Rovnako aj počet a hodnotu v € Vašich objednávok za aktuálny a predchádzajúci mesiac. Vernostný program vyhodnocuje výšku zľavy na základe Vašich objednávok za posledných 180 dní. Vernostný program môžu využívať len registrovaní zákazníci.

Vernostný program má 4 základné úrovne:

  • Level 1
  • Level 2
  • Level 3
  • Level 4

  • Level 1

Vstúpite doň, ak za posledných 180 kalendárnych dní sa hodnota Vašich objednávok pohybuje v rozmedzí 300 €  1000 € bez DPH = 360 €  1200 € s DPH. Po aktivovaní Levelu 1 sa Vám automaticky bude pri každej objednávke uplatňovať zľava 2 % na všetok neakciový tovar a reklamné predmety (zľava neplatí na kategóriu tonery).

  • Level 2

Vstúpite doň, ak za posledných 180 kalendárnych dní sa hodnota Vašich objednávok pohybuje v rozmedzí 1000 €  2000 € bez DPH = 1200 €  2400 € s DPH. Po aktivovaní Levelu 2 sa Vám automaticky bude pri každej objednávke uplatňovať zľava 4 % na neakciový tovar, reklamné predmety a 1 % zľava na tonery a akciový tovar.

  • Level 3

Vstúpite doň, ak za posledných 180 kalendárnych dní sa hodnota Vašich objednávok pohybuje v rozmedzí 2000 €  5000 € bez DPH = 2400 €  6000 € s DPH. Po aktivovaní Levelu 3 sa Vám automaticky bude pri každej objednávke uplatňovať zľava 6 % na neakciový tovar, 10 % zľava na reklamné predmety a 1 % zľava na tonery a akciový tovar.

  • Level 4

Vstúpite doň, ak za posledných 180 kalendárnych dní sa hodnota Vašich objednávok pohybuje nad 5000 € bez DPH = 6000 € s DPH. Po aktivovaní Levelu 4 sa Vám automaticky bude pri každej objednávke uplatňovať zľava 10 % na neakciový tovar, 15 % zľava na reklamné predmety a 2 % zľava na tonery a akciový tovar.

 

Vernostný program automaticky vyhodnocuje Vaše zaradenie do zľavových levelov vždy aktuálne na základe výšky hodnoty v € Vašich vybavených objednávok za posledných 180 kalendárnych dní. Tento časový úsek nie je obmedzený kalendárnym rokom, mesiacom ani dňom v mesiaci. Vyhodnotenie neovplyvňuje ani prechod do nového kalendárneho roku.

Zľava na tovar sa neuplatní pri registrovaných zákazníkoch Lyoness, nakoľko podliehajú inému zľavovému systému. Súčasťou vernostného programu je aj možnosť vyhľadať faktúru/zálohovú faktúru ku každej vybavenej objednávke vo svojom konte (Môj účet – Súbory na stiahnutie).

Veríme, že náš nový vernostný systém zliav bude pre vás zaujímavejší, pretože bude fungovať automaticky a hneď v košíku budete mať zľavu odpočítanú.