Dôležité upozornenie v súvislosti s pandémiou koronavírusu. Pre viac informácií, kliknite prosím sem.
na stranu
Položiek: 10

Výhodná archivácia

utorok, 5. marca 2019 9:53:49 Europe/Bratislava

Vieme, že archivovať dokumenty môže byť náročné nie len na priestor ale aj financie. Preto sme sa rozhodli pridať do našej ponuky novú radu archivačných boxov značky D.rect, ktoré máme pre vás za akciové ceny.

> čítať viac

Fixácia a ochrana vášho tovaru pri balení

nedeľa, 5. augusta 2018 18:24:00 Europe/Bratislava

Často sa nás pýtate ako ochrániť tovar počas prepravy. Jednou z najlepších pomôcok je určite fixačná fólia. Nemáte s ňou skúsenosti? Nevadí , teraz si povieme niekoľko informácií, ktoré vám uľahčia jej výber a rozhodnutie či je táto pomôcka pri balení to pravé pre vás.

> čítať viac

Raz vidieť na tabuli lepšie ako sto krát počuť

utorok, 16. januára 2018 19:31:56 Europe/Bratislava

Všetci poznáme to známe "Raz vidieť je lepšie ako sto krát počuť.". Aj podľa výskumov ľudia prijímajú počas dňa až 80% informácií očami. Prečo teda nevyužiť tento fakt pri uľahčení si pracovných povinností či plnení každodenných činností.

> čítať viac

Potlač reklamných predmetov

štvrtok, 19. októbra 2017 19:05:17 Europe/Bratislava

K ukončeniu roka patria sviatky, rodina, pohoda a zaslúžený oddych po náročnej práci. No pred Vianocami, darčekmi a časom stráveným s rodinou, prichádza čas odmeniť zamestnancov, klientov, zákazníkov či obchodných partnerov za celoročnú spoluprácu a dosiahnuté výsledky.

> čítať viac

Výber diáru na rok 2018

streda, 20. septembra 2017 16:37:16 Europe/Bratislava

Už v septembri môžete rozmýšľať aký diár Vás bude sprevádzať rokom 2018. Vyberte si zo širokej ponuky diárov už teraz aby ste neboli odkázaný na dopredajový tovar na konci tohto roka. > čítať viac

Color Copy kvalitný papier pre laserovú tlač

štvrtok, 24. augusta 2017 19:14:54 Europe/Bratislava

Pokiaľ hľadáte kvalitný papier ako základ pre vašu propagáciu pred zákazníkmi či partnermi, určite vám odporučíme Color Copy. > čítať viac

Vyskúšajte kávu od Daily Coffee

streda, 9. augusta 2017 21:26:48 Europe/Bratislava

Do našej ponuky sme v auguste zaradili zrnkovú a mletú kávu z bratislavskej pražiarne Daily Coffee. Desať druhov kávy pochádzajúcich z rôznych krajín sa vyznačujú svojou kvalitou, príjemnou arómou a chuťou.

> čítať viac

Ako vybrať správnu ceruzku

piatok, 14. júla 2017 15:52:05 Europe/Bratislava

Ceruzka... predmet, s ktorým sa stretávame v našej každodennej realite (na pracovnom stole, v peračníkoch detí, v rukách architektov, či umelcov). Málokoho z nás napadne hlbšie sa týmto pojmom zaoberať – tu však treba zdôrazniť jeden dôležitý fakt: „Nie je ceruzka ako ceruzka!“.

> čítať viac

Prezentujte sa štýlovo a ekologicky

pondelok, 3. júla 2017 16:17:26 Europe/Bratislava

Po vyriešení otázky "Čo dať ako darček?" príde často krát ešte náročnejšia otázka "V čom ten darček odovzdať?". Azda jednou z najjednoduchších možností je darčeková taška. A práve široký výber týchto tašiek nájdete v našom e-shope.

> čítať viac

Kancelárske zásobovanie z Officeland.sk

utorok, 20. júna 2017 16:11:48 Europe/Bratislava

Rozhodli sme sa Vám priniesť novinku na našom e-shope v podobe blogu. Chceli by sme Vám priblížiť našu firmu, hlavne ak sa rozhodujete prečo by ste si mali vybrať práve OfficeLand pre zásobovanie vašej kancelárie. 

> čítať viac
na stranu
Položiek: 10