na stranu
Položiek: 9

Fixácia a ochrana vášho tovaru pri balení

nedeľa, 5. augusta 2018 18:24:00 Europe/Bratislava

Často sa nás pýtate ako ochrániť tovar počas prepravy. Jednou z najlepších pomôcok je určite fixačná fólia. Nemáte s ňou skúsenosti? Nevadí , teraz si povieme niekoľko informácií, ktoré vám uľahčia jej výber a rozhodnutie či je táto pomôcka pri balení to pravé pre vás.

> čítať viac

Raz vidieť na tabuli lepšie ako sto krát počuť

utorok, 16. januára 2018 19:31:56 Europe/Bratislava

Všetci poznáme to známe "Raz vidieť je lepšie ako sto krát počuť.". Aj podľa výskumov ľudia prijímajú počas dňa až 80% informácií očami. Prečo teda nevyužiť tento fakt pri uľahčení si pracovných povinností či plnení každodenných činností.

> čítať viac

Potlač reklamných predmetov

štvrtok, 19. októbra 2017 19:05:17 Europe/Bratislava

K ukončeniu roka patria sviatky, rodina, pohoda a zaslúžený oddych po náročnej práci. No pred Vianocami, darčekmi a časom stráveným s rodinou, prichádza čas odmeniť zamestnancov, klientov, zákazníkov či obchodných partnerov za celoročnú spoluprácu a dosiahnuté výsledky.

> čítať viac

Výber diáru na rok 2018

streda, 20. septembra 2017 16:37:16 Europe/Bratislava

Už v septembri môžete rozmýšľať aký diár Vás bude sprevádzať rokom 2018. Vyberte si zo širokej ponuky diárov už teraz aby ste neboli odkázaný na dopredajový tovar na konci tohto roka. > čítať viac

Color Copy kvalitný papier pre laserovú tlač

štvrtok, 24. augusta 2017 19:14:54 Europe/Bratislava

Pokiaľ hľadáte kvalitný papier ako základ pre vašu propagáciu pred zákazníkmi či partnermi, určite vám odporučíme Color Copy. > čítať viac

Vyskúšajte kávu od Daily Coffee

streda, 9. augusta 2017 21:26:48 Europe/Bratislava

Do našej ponuky sme v auguste zaradili zrnkovú a mletú kávu z bratislavskej pražiarne Daily Coffee. Desať druhov kávy pochádzajúcich z rôznych krajín sa vyznačujú svojou kvalitou, príjemnou arómou a chuťou.

> čítať viac

Ako vybrať správnu ceruzku

piatok, 14. júla 2017 15:52:05 Europe/Bratislava

Ceruzka... predmet, s ktorým sa stretávame v našej každodennej realite (na pracovnom stole, v peračníkoch detí, v rukách architektov, či umelcov). Málokoho z nás napadne hlbšie sa týmto pojmom zaoberať – tu však treba zdôrazniť jeden dôležitý fakt: „Nie je ceruzka ako ceruzka!“.

> čítať viac

Prezentujte sa štýlovo a ekologicky

pondelok, 3. júla 2017 16:17:26 Europe/Bratislava

Po vyriešení otázky "Čo dať ako darček?" príde často krát ešte náročnejšia otázka "V čom ten darček odovzdať?". Azda jednou z najjednoduchších možností je darčeková taška. A práve široký výber týchto tašiek nájdete v našom e-shope.

> čítať viac

Kancelárske zásobovanie z Officeland.sk

utorok, 20. júna 2017 16:11:48 Europe/Bratislava

Rozhodli sme sa Vám priniesť novinku na našom e-shope v podobe blogu. Chceli by sme Vám priblížiť našu firmu, hlavne ak sa rozhodujete prečo by ste si mali vybrať práve OfficeLand pre zásobovanie vašej kancelárie. 

> čítať viac
na stranu
Položiek: 9