O nás

Sme spoločnosť prevádzkujúca internetový obchod zaoberajúci sa kancelárskym zásobovaním už od roku 2002.

Zabezpečujeme kompletný sortiment vhodný do všetkých kancelárií a domácich pracovní. V e-shope www.officeland.sk (s viac ako 40.000 aktívnymi položkami) si môžete vybrať vhodný tovar pre vás. V rámci Bratislavy zabezpečujeme dodanie tovaru do 24 hodín (nasledujúci pracovný deň) od záväznej objednávky cez e-shop alebo mailom. Na dodanie tovaru v rámci Slovenska využívame kuriérske spoločnosti. Zákazníci si môžu vyzdvihnúť objednaný tovar aj v našej prevádzke na Starej Vajnorskej 11 v Bratislave (areál Golden City, vchod č. 23) po predchádzajúcom upozornení o pripravení prijatej objednávky. Viac informácií o objednaní a dodaní tovaru sa dozviete v Obchodných podmienkach.

V našom e-shope nájdete:

     • papierenský sortiment (kancelársky papier, fotopapier, obálky, plotrové rolky, etikety, tlačivá, kotúčiky), 
     • kancelárske potreby (korektory, lepidlá, lepiace pásky, zošívačky, dierovače, spinky, nožnice, fólie, odkladače, šanony, obaly),
     • kancelársky nábytok, kancelárske stoličky a kreslá,
     • kancelársku techniku (skartovače, viazače, laminátory, rezačky, kalkulačky, štítkovače),
     • PC technika (notebooky, PC, All-in-one aj refurbished a remarketed), 
     • PC príslušenstvo, tonery, cartridge (originál aj kompatibilné), 
     • spotrebný materiál (CD, DVD, podložky pod myš/klávesnicu, farbiace pásky),
     • čistiace a hygienické potreby (zásobníky na papier a mydlo, wc hygiena, handry, utierky, osobná hygiena, osviežovače), 
     • občerstvenie (káva, čaje, ovocné nápoje, minerálne vody, mlieko a smotana, sladkosti).

Ponúkame aj široký výber reklamných predmetov, na ktoré vám vieme spracovať potlač loga Vašej firmy.
Rovnako nájdete u nás aj aktuálne kalendáre, diáre, novoročenky či organizéry v rôznych rozmeroch a dizajnoch. Ku každému tovaru z tejto ponuky vám vieme spracovať potlač loga alebo výrobu kalendárov a diárov s vlastnou obálkou podľa vašich predstáv.
Ponúkame našim zákazníkom aj výrobu pečiatok a vizitiek.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na shop@officeland.sk, prípadne telefonicky na 02/ 436 32532-4 alebo 0902 456 224.

Na našej prevádzke na Starej Vajnorskej 11 v Bratislave (areál Golden City, vchod č. 23) sme vám k dispozícii v pracovné dni nasledovne:
Pondelok – Štvrtok: 8:30 – 17:00
Piatok: 8:30 – 16:00
obedňajšia prestávka 12:00 – 12:30

Prevádzka slúži prednostne ako odberné miesto pre zákazníkov na vyzdvihnutie prijatých objednávok. Nákup bez predchádzajúcej objednávky je možný len v hodnote nad 20 €. Zákazník si môže zakúpiť tovar, ktorý je momentálne skladovo v prevádzke. O dostupnosti tovaru sa môžete vopred informovať (Sme internetový obchod a väčšinu tovaru nedržíme na prevádzke).