na stranu
Položiek: 23

Optický PigTail Single mode (9/125), LC/1m, economy

bez DPH: 1,80 € s DPH: 2,16 €
1 pracovný deň

Optický PigTail Multi mode (50/125), ST/1m, economy

bez DPH: 2,09 € s DPH: 2,51 €
1 pracovný deň

Optický PigTail Multi mode (62,5/125), ST, 1m

bez DPH: 2,18 € s DPH: 2,62 €
1 pracovný deň

Optický PigTail Multi mode (62,5/125), ST, 1m

bez DPH: 2,18 € s DPH: 2,62 €
1 pracovný deň

Optický PigTail Single mode (9/125), ST/1m, economy

bez DPH: 2,23 € s DPH: 2,68 €
1 pracovný deň

Optický PigTail Single mode (9/125), SC/1m, economy

bez DPH: 2,30 € s DPH: 2,76 €
1 pracovný deň

Optický PigTail Multi mode (50/125), LC/1m, economy

bez DPH: 2,65 € s DPH: 3,18 €
1 pracovný deň

Optický PigTail Multi mode (62,5/125), LC/1m, economy

bez DPH: 2,77 € s DPH: 3,32 €
1 pracovný deň

Optický PigTail Single mode (9/125), SC/2m, economy

bez DPH: 2,82 € s DPH: 3,38 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), LC/ST, 1m, economy

bez DPH: 3,11 € s DPH: 3,73 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Single mode (9/125), ST/ST, 1m

bez DPH: 3,35 € s DPH: 4,02 €
1 pracovný deň

Optický Patchcord Multi mode (50/125), LC-LC/3m, modrozelený, economy

bez DPH: 5,45 € s DPH: 6,54 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Multi mode (50/125), ST/SC, 1m, economy

bez DPH: 5,78 € s DPH: 6,94 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), ST/ST, 1m, economy

bez DPH: 5,78 € s DPH: 6,94 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Multi mode (50/125), ST/ST, 2m, economy

bez DPH: 5,93 € s DPH: 7,12 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Single mode (9/125), ST/SC, 1m, economy

bez DPH: 6,65 € s DPH: 7,98 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Single mode (9/125), ST/SC, 2m, economy

bez DPH: 7,04 € s DPH: 8,45 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Single mode (9/125), ST/ST, 2m, economy

bez DPH: 7,04 € s DPH: 8,45 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), LC/LC, 1m, economy

bez DPH: 7,52 € s DPH: 9,02 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Single mode (9/125), LC/ST, 1m, economy

bez DPH: 7,82 € s DPH: 9,38 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Multi mode (50/125), LC/SC, 2m, economy

bez DPH: 8,00 € s DPH: 9,60 €
1 pracovný deň

Optický PatchCord Multi mode (50/125), LC/ST, 2m, economy

bez DPH: 8,16 € s DPH: 9,79 €
1 pracovný deň

Optický Patchcord Multi mode (50/125), LC-LC/15m, modrozelený, economy

bez DPH: 10,52 € s DPH: 12,62 €
1 pracovný deň
na stranu
Položiek: 23
Filtrovať podľa
Možnosti nákupu
Dostupnosť
Výrobca
Cena
0 € 11 € 0 € to 11 €
Cena
€1
€11
  • Pozrite si hodnotenie nášho eshopu podľa najnakup.sk
  • Pozrite si hodnotenie nášho eshopu podľa pricemania.sk