Tlačiareň samolepiacich štítkov Brother, TJ-4522TN
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Tlačiareň štítkov Brother TJ-4522TN
Prehľad produktu
- Rýchlosť tlače až 12 ips s rozlíšením 300 dpi
- Dotykový displej navrhnutý pre prvotriedne užívateľské prostredie
- Šírka tlače až 104 mm
- Podpora jazykov príkazov tlačiarne FBPL-EZD (EPL2, ZPL2, DPL)
- Vysoko kapacitná 600 m termo transferová páska pre menej výmen spotrebného materiálu
- Ľahké pripojenie cez USB, USB Host, sériové rozhranie, Ethernet a duálna WiFi
Tlačte ľahko viac ako 1000štítkov denne s priemyslovou tlačiarňou Brother TJ-4522TN aj v najnáročnejšíchpriemyslových prostrediach. S kompatibilitou emulácie ZPL2, vysokou kapacitoupásky, vysokou rýchlosťou a vnútornému navíjaču bola táto odolná priemyslovátlačiareň vyrobená priamo pre vás. Vyskúšajte efektívne riešenie značenia a výkon,na ktorý sa môžete spoľahnúť s tlačiarňou priemyslových štítkov TJ-4522TN.
Špecifikácia
| Technológia | Priama termálna / termo transferová |
| Tlačidlá | Napájanie, Posun |
| Displej | Farebná dotyková obrazovka |
| LED diódy | Napájania, Stav, Chyba |
| Kapacita pamäte | RAM, FLASH, 256 MB, 512 MB |
Možnosti pripojenia
| Sériový | Áno |
| USB rozhranie | USB 2.0 Full Speed, USB Host |
| Rozhranie káblovej siete | 10/100 Mbps |
Rozmery a hmotnosť
| Rozmery | 276 mm (Š) x 502 mm (H) x 412 mm (V) |
| Hmotnosť | 18.93 kg |
Obsah balenia
|
| Tlačiareň, AC Napájací kábel , USB kábel, Rýchly sprievodca nastavením, Dokumentácia |
Operačné systémy a software
| Podporované operačné systémy | Windows (8,1, 10, Server 2012, Server 2012 R2, Server 2016, Server 2019, 7), Android (5 or higher ), iOS (9 or higher), Mac (10,11 or higher ), Pre úplný zoznam kompatibilných operačných systémov navštívte support.brother.com, Mac OSX, Linux |
Tlač
| Maximálna dĺžka tlače | 11 430 mm |
| Maximálna rýchlosť tlače | 12 ips |
| Rozlíšenie | 300 x 300 dpi |
| Supported commands | FBPL-EZD (EPL2, ZPL2, DPL) |
| Jednorozmerná symbolika čiarového kódu | Code128, Code39, EAN13(JAN13), EAN8(JAN8), MSI, Interleaved 2 of 5, China post, ITF14, Code11, TELEPEN, TELEPEN number, PLANET, Code49, Deutsche Post Identcode, Deutsche Post Leitcode, LOGMARS, PLESSEY, Industrial 2-of-5, Standard 2-of-5, EAN14 |
| Tlač - Maximálna šírka média | 114 mm |
| Maximálna dĺžka tlače | 11 430 mm |
| Tlač - Maximálna rýchlosť tlače | 12 ips |
| Rozlíšenie (dpi) | 300 x 300 dpi |
| Symbolika dvojrozmerného čiarového kódu | QR Code, MaxiCode, PDF417, DataMatrix, Aztec, GS1 Databar Composite, Micro PDF417, CODABLOCK F mode, TLC39 |
| Dĺžka vnútorného papierového pásu | 1 papierový návlek: maximálny priemer 90 mm, dĺžka 600 m |
| Tlač - Maximálna šírka farbonosné pásky | 114,3 mm |
| Tlač - Maximálny priemer jadra rolky | 76,2 mm |
| Tlač - Maximálny priemer rolky | 203 mm |
| Tlač - Minimálna šírka farbonosnej pásky | 25,4 mm |
| Tlač - Minimálny priemer jadra rolka | 38,1 mm |
| Podporované príkazy | FBPL-EZD (EPL2, ZPL2, DPL) |
| Hmotnosť | 0.800000 |
|---|---|
| Výrobca | Brother |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































