Stôl rokovací Lenza Wels, 220x76,2x120cm, agát svetlý
Kód
LZ001810
499,00 € 405,69 €
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Kategória: Rokovacie stoly
Stolové dosky rokovacích stolov Wels sú vyrobené z LTD hrúbky 38 mm. Doska stola je po obvode vybavená dvojfarebnou akrylovou 3D hranou, odolnou proti nárazom. Podnož stola je zabezpečená hranou ABS 2mm. Lub stola je vyrobený z LTD hrúbky 18mm s ABS 0,5 mm.
Na nábytok WELS poskytujeme 3-ročnú záruku. Farebnosť je ilustratívna.
Na nábytok WELS poskytujeme 3-ročnú záruku. Farebnosť je ilustratívna.
| Hmotnosť | 111.140000 |
|---|---|
| Výrobca | Lenza |
| Ean | 4812037250398 |
| Šírka | 220 cm |
| Typ | rokovací |
| Farba | agát |
| vyska | 762 mm |
| Eko produkt | Nie |
| Hĺbka | 1200 mm |






































































































































































