Šatníková vložka Strong, do skrine v.192 cm, biela
Kód
ON395509
211,56 € 172,00 €
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Kategória: Doplnky ku skriniam
Šatníková vložka do skrine Hobis Strong SVS 5 60 - biela
Popis produktu
Vložka do šatníkovej skrine výšky 192 cm na tlačivá delí jednodielny úložný priestor na niekoľko menších dielov - políc. Prispieva k ľahkej orientácii a udržaniu poriadku v založených dokumentoch. Vložka na tlačivá nie je vhodná do roletových skríň. Je vyrobená z laminovanej drevotriesky hrúbky 18 mm. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Hmotnosť | 25.000000 |
|---|---|
| Výrobca | Hobis |
| Šírka | 39.2 cm |
| Farba | biela |
| vyska | 149 cm |
| Eko produkt | Nie |
| Hĺbka | 56 cm |
| Materiál | lamino |




































































































































































