Pevná polica do rolet. skrine Strong, 80 cm, biela
Kód
ON674709
22,02 € 17,90 €
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Kategória: Doplnky ku skriniam
Pevná polica do roletovej skrine Hobis Strong PS 80 RC - biela
Popis produktu
Doplnková polica je určená pre skrine Strong široké 80 cm. Vzhľad police je možné vybrať tak, aby korešpondoval s farbou skrine. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Hmotnosť | 39.800000 |
|---|---|
| Výrobca | Hobis |
| Šírka | 67 cm |
| Farba | biela |
| vyska | 2.5 cm |
| Eko produkt | Nie |
| Hĺbka | 34 cm |
| Materiál | lamino |






































































































































































