Mobilný kontajner BASIC, 4-zásuvkový so zámkom, 41x67x50cm, dub Sonoma
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.
Popis produktu
• Kancelársky nábytok BASIC sa vyrába z kvalitnej L-DTD hrúbky 22 mm a 16 mm s ochrannou ABS hranou odolnou voči oderu
• Boky a dno kontajnerov sa vyrábajú z L-DTD hrúbky 16 mm a horná doska v hrúbke 22 mm
• Kontajnerové zásuvky sa vyrábajú z L-DTD hrúbky 12 mm a inštalujú sa na valčekové vodiace lišty
• Kontajnery sú uzamykateľné, sú vybavené centrálnym zámkom s uzamykaním na kľúč. Súčasťou balenia sú 2 kusy kľúčov
• Kontajnery na kolieskach môžu mať 3 alebo 4 zásuvky a ľahko sa môžu premiestňovať po miestnosti
• Prístavné kontajnery sa vyrábajú v rovnakom dizajne a výške ako pracovné stoly a umožňujú tak zväčšenie pracovnej plochy stola. Stoja na rektifikačných nožičkách umožňujúcich vyrovnanie nerovnosti podlahy
• Na kontajnery BASIC poskytujeme záruku 2 roky
• Farebnosť je ilustratívna
| Hmotnosť | 26.500000 |
|---|---|
| Výrobca | Basic |
| Ean | 4814917540407 |
| Šírka | 41 cm |
| Typ | mobilný |
| Farba | dub Sonoma |
| vyska | 67 cm |
| Eko produkt | Nie |
| Hĺbka | 50 cm |




































































































































































