Lenovo ThinkStation P520; Intel Xeon W-2125 4.0GHz/32GB RAM/512GB SSD
Kód
NPRX-002256
547,35 € 445,00 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Zostáva len 1 ks
DVD-RW/Quadro P2000 5GB/Win 11 Pro 64-bit
Kategória: Workstations
Refurbished sú high-end produkty, ktoré už boli použité a prešli dôkladnou hardvérovou i softvérovou obnovou. Plná 24 mesačná záruka.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
| Názov parametra | Hodnota |
|---|---|
| PCIe x1 | Áno |
| PCIe x4 | Áno |
| DisplayPort | Áno |
| LPT port | Nie |
| HDMI | Nie |
| COM Port | Nie |
| PCI | Áno |
| PCIe x16 | Áno |
| VGA | Nie |
| DVI | Nie |
| Farba | čierna |
| RAM | 32GB DDR4 ECC |
| USB 2.0 | 2x USB 2.0 port |
| Optická mechanika | DVD-RW |
| GPU | NVIDIA Quadro P2000 5GB |
| Stav produktu | Prijateľný |
| CASE | WorkStation |
| Značka | LENOVO |
| OS | Windows 11 Professional 64-bit |
| HDD | 512GB SSD |
| CPU | Intel Xeon W-2125 (8.25M Cache, 4.00 GHz up to 4.50 GHz) |
| USB 3.1 | 8x USB 3.1 port |
| Hmotnosť | 1.111000 |
|---|---|
| Výrobca | Lenovo |
| Eko produkt | Nie |
| CPU | Intel Xeon |
| RAM | 32GB DDR4 ECC |







































































































































































