LCD Fujitsu 24" E24-9 TOUCH; black
Kód
NMR4-MAR00311
196,80 € 160,00 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Zostáva len 1 ks
1920x1080, 1000:1, 250 cd/m2, VGA, HDMI, DisplayPort, USB Hub, Speakers, AG
Kategória: 24" (61 cm) uhlopriečka
Refurbished sú high-end produkty, ktoré už boli použité a prešli dôkladnou hardvérovou i softvérovou obnovou. Plná 24 mesačná záruka.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
| Názov parametra | Hodnota |
|---|---|
| VESA | Áno |
| DisplayPort | Áno |
| Repro | Áno |
| USB Hub | Áno |
| HDMI | Áno |
| VGA | Áno |
| DVI | Nie |
| Pivot | Nie |
| Výškové nastavenie | Nie |
| Pomer strán | 16:9 |
| Farba | čierna |
| Stav produktu | Veľmi dobrý |
| Typ displeja | matný-dotykový |
| Brightness | 250 cd/m2 |
| Rozlíšenie displeja | FHD (1920x1080) |
| Značka | FUJITSU |
| Veľkosť displeja | 24.0" |
| Contrast | 1000:1 |
| Obnovovacia frekvencia | 60Hz |
| Hmotnosť | 1.111000 |
|---|---|
| Výrobca | Fujitsu |
| Eko produkt | Nie |
| Veľkosť displeja | 24.0" |







































































































































































