LCD ACER 27" H277HK; black/silver
Kód
NMR27-MAR00182
166,05 € 135,00 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Zostáva len 1 ks
3840x2160, 1300:1, 350 cd/m2, DVI, HDMI, DisplayPort, miniDisplayPort, Speakers, AG
Kategória: 27" (68 cm) uhlopriečka
Refurbished sú high-end produkty, ktoré už boli použité a prešli dôkladnou hardvérovou i softvérovou obnovou. Plná 24 mesačná záruka.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
| Názov parametra | Hodnota |
|---|---|
| VESA | Áno |
| Repro | Áno |
| DisplayPort | Áno |
| USB Hub | Nie |
| HDMI | Áno |
| VGA | Nie |
| DVI | Áno |
| Pivot | Nie |
| Výškové nastavenie | Nie |
| Mini DisplayPort | Áno |
| Typ displeja | matný |
| Veľkosť displeja | 27.0" |
| Značka | ACER |
| Contrast | 1300:1 |
| Pomer strán | 16:9 |
| Farba | čierno-strieborná |
| Stav produktu | Veľmi dobrý |
| Rozlíšenie displeja | UHD (3840x2160) |
| Brightness | 350 cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 60Hz |
| Hmotnosť | 1.111000 |
|---|---|
| Výrobca | Acer |
| Eko produkt | Nie |
| Veľkosť displeja | 27.0" |





































































































































































