Konferenčný stolík Lenza Wels, 90x50x50cm, driftwood
Kód
LZ000501
179,00 € 145,53 €
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Kategória: Konferenčné stolíky
Stolové dosky konferenčných stolíkov Wels sú vyrobené z LTD hrúbky 38 mm. Doska stola je po obvode vybavená dvojfarebnou akrylovou 3D hranou, odolnou proti nárazom.
Na nábytok Wels poskytujeme 3-ročnú záruku. Farebnosť je ilustratívna.
Na nábytok Wels poskytujeme 3-ročnú záruku. Farebnosť je ilustratívna.
| Hmotnosť | 19.060000 |
|---|---|
| Výrobca | Lenza |
| Ean | 4812037373325 |
| Šírka | 90 cm |
| Farba | driftwood |
| vyska | 500 mm |
| Eko produkt | Nie |
| Hĺbka | 500 mm |






































































































































































