HP Series 5 Pro FHD - 524pu;
Kód
HPS5524PU/G
302,58 € 246,00 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Zostáva len 1 ks
1920x1080, 1500:1, 350cd/m2, HDMI, DisplayPort, USB-C, USB Hub, RJ-45, AG
Kategória: 24" (61 cm) uhlopriečka
Refurbished sú high-end produkty, ktoré už boli použité a prešli dôkladnou hardvérovou i softvérovou obnovou. Plná 24 mesačná záruka.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
| Názov parametra | Hodnota |
|---|---|
| VESA | Áno |
| Repro | Nie |
| USB Hub | Áno |
| HDMI | Áno |
| DisplayPort | Áno |
| USB Type-C | Áno |
| VGA | Nie |
| DVI | Nie |
| Pivot | Áno |
| Výškové nastavenie | Áno |
| Typ displeja | matný |
| Značka | HP |
| Veľkosť displeja | 24.0" |
| Farba | čierno-strieborná |
| Rozlíšenie displeja | FHD (1920x1080) |
| Contrast | 1500:1 |
| Pomer strán | 16:9 |
| Brightness | 350 cd/m2 |
| Stav produktu | Ako nový |
| Obnovovacia frekvencia | 100Hz |
| Hmotnosť | 1.111000 |
|---|---|
| Výrobca | HP |
| Eko produkt | Nie |
| Veľkosť displeja | 24.0" |







































































































































































