HP Series 3 Pro FHD - 322pe;
Kód
HPS3322PE/G
120,54 € 98,00 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Zostáva len 1 ks
1920x1080, 1000:1, 250cd/m2, VGA, HDMI, AG
Kategória: 22" (55.9 cm) uhlopriečka
Refurbished sú high-end produkty, ktoré už boli použité a prešli dôkladnou hardvérovou i softvérovou obnovou. Plná 24 mesačná záruka.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
| Názov parametra | Hodnota |
|---|---|
| VESA | Áno |
| DisplayPort | Nie |
| USB Hub | Nie |
| Repro | Nie |
| HDMI | Áno |
| VGA | Áno |
| DVI | Nie |
| Pivot | Nie |
| Výškové nastavenie | Nie |
| Farba | čierna |
| Typ displeja | matný |
| Rozlíšenie displeja | FHD (1920x1080) |
| Značka | HP |
| Pomer strán | 16:9 |
| Brightness | 250 cd/m2 |
| Stav produktu | Ako nový |
| Contrast | 3000:1 |
| Veľkosť displeja | 21.5" |
| Obnovovacia frekvencia | 100Hz |
| Hmotnosť | 1.111000 |
|---|---|
| Výrobca | HP |
| Eko produkt | Nie |
| Veľkosť displeja | 21.5" |







































































































































































