HP M34d WQHD Curved Monitor;
Kód
NMR30-MAR00043
912,66 € 742,00 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Zostáva len 1 ks
3440x1440, 3500:1, 250cd/m2, HDMI, DisplayPort, USB-C, USB Hub, Speakers, AG
Kategória: 30" a viac
Refurbished sú high-end produkty, ktoré už boli použité a prešli dôkladnou hardvérovou i softvérovou obnovou. Plná 24 mesačná záruka.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
| Názov parametra | Hodnota |
|---|---|
| Repro | Áno |
| VESA | Áno |
| DisplayPort | Áno |
| USB Type-C | Áno |
| USB Hub | Áno |
| HDMI | Áno |
| VGA | Nie |
| DVI | Nie |
| Pivot | Nie |
| Výškové nastavenie | Áno |
| Typ displeja | matný |
| Značka | HP |
| Rozlíšenie displeja | UWQHD (3440x1440) |
| Stav produktu | Ako nový |
| Farba | čierna |
| Pomer strán | 21:9 |
| Brightness | 250 cd/m2 |
| Contrast | 3500:1 |
| Obnovovacia frekvencia | 100Hz |
| Veľkosť displeja | 34.0" |
| Hmotnosť | 1.111000 |
|---|---|
| Výrobca | HP |
| Eko produkt | Nie |
| Veľkosť displeja | 34.0" |







































































































































































