HP EliteOne 800 G4 AiO; Core i3 8100 3.6GHz/8GB RAM/256GB SSD PCIe
Kód
NARA-00871
370,23 € 301,00 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Zostáva len 1 ks
webcam/cardreader/Intel UHD Graphics/23.8"(1920x1080)/Win 11 Pro 64-bit
Kategória: non-touch
Refurbished sú high-end produkty, ktoré už boli použité a prešli dôkladnou hardvérovou i softvérovou obnovou. Plná 24 mesačná záruka.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
| Názov parametra | Hodnota |
|---|---|
| USB 3.0 | Áno |
| WiFi | Nie |
| USB Type-C | Áno |
| DisplayPort | Áno |
| FP | Nie |
| HDMI | Áno |
| BT | Nie |
| Webcam | Áno |
| Čítačka kariet | Áno |
| VGA | Nie |
| Rozlíšenie displeja | FHD (1920x1080) |
| Značka | HP |
| Veľkosť displeja | 24.0" |
| Optická mechanika | bez mechaniky |
| Typ displeja | non-touch |
| CPU | Intel Core i3 8100 (6M Cache, 3.60 GHz) |
| HDD | 256GB SSD PCIe |
| RAM | 8GB SO-DIMM DDR4 |
| Farba | čierno-strieborná |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Stav produktu | Prijateľný |
| CPUgen | 8th Generation |
| OS | Windows 11 Professional 64-bit |
| Hmotnosť | 1.111000 |
|---|---|
| Výrobca | HP |
| Eko produkt | Nie |
| Veľkosť displeja | 24.0" |
| CPU | Intel Core i3 |
| RAM | 8GB SO-DIMM DDR4 |





































































































































































