HP EliteDesk 800 G3 TW; Core i7 7700 3.6GHz/8GB RAM/256GB SSD
Kód
NPR7-MAR01011
295,20 € 240,00 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Zostáva len 5 ks
DVD-RW/Quadro NVS 310 1GB/Win 10 Pro 64-bit
Kategória: Intel Core i7
Refurbished sú high-end produkty, ktoré už boli použité a prešli dôkladnou hardvérovou i softvérovou obnovou. Plná 24 mesačná záruka.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
| Názov parametra | Hodnota |
|---|---|
| PCIe x1 | Áno |
| PCI | Nie |
| PCIe x16 | Áno |
| USB Type-C | Áno |
| PCIe x4 | Áno |
| DisplayPort | Áno |
| LPT port | Nie |
| HDMI | Nie |
| COM Port | Nie |
| VGA | Nie |
| DVI | Nie |
| Optická mechanika | DVD-RW |
| CPU | Intel Core i7 7700 (8M Cache, 3.60 GHz up to 4.20 GHz) |
| Farba | čierno-strieborná |
| CASE | Tower |
| Stav produktu | Veľmi dobrý |
| RAM | 8GB DDR4 |
| GPU | NVIDIA Quadro NVS 310 1GB |
| USB 2.0 | 4x USB 2.0 port |
| HDD | 256GB SSD |
| Značka | HP |
| OS | Windows 10 Professional 64-bit |
| USB 3.1 | 6x USB 3.1 port |
| CPUgen | 7th Generation |
| Hmotnosť | 1.111000 |
|---|---|
| Výrobca | HP |
| Eko produkt | Nie |
| CPU | Intel Core i7 |
| RAM | 8GB DDR4 |





































































































































































