HP e-day FSC, 7MV82A, lesklý, biely, A4, 120 g/m2, 150 ks, nešpecifikované, DOPREDAJ
Kód
7MV82A
20,92 € 17,01 €
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Kategória: Formát A4
Lesklý papier HP Everyday FSC pre laserové tlačiarne 120 g/m? – 150 listov / A4 / 210 x 297 mm
Veľmi kvalitné každodenné firemné projekty
Vdýchnite tlačeným materiálom profesionálny vzhľad a dojem. Lesklý papier HP Everyday Business Paper je vhodný pre vlastnú tlač každodenných firemných materiálov s vysokou kvalitou.
Tlačte profesionálne vyzerajúce materiály, bez toho aby ste opustili svoju kanceláriu, navyše s mimoriadnou užitnou hodnotou.
Optimálna voľba pre laserové tlačiarne
Tlačte veľmi kvalitné každodenné firemné materiály s ostrým textom a obrázkami.
Špecifikácia
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balenia | 150 listov papiera vo formáte 210 x 297 mm |
| Technológia tlače | Ink; Laser; PageWide; Paper |
| Mediálne listy v balení | 150 |
| Rozmery média | 210 x 297 mm |
| Menší čiarový kód hlavnej krabice | 10193905504906 |
| Čiarový kód palety | 20193905504903 |
| Číslo UPC | 193905504909 |
| Obsah balenia | 150 listov papiera vo formáte 210 x 297 mm |
| Rozmery obalu alebo hlavnej krabice (Š x H x V) | 341,33 x 254 x 117,35 mm |
| Rozmery balení (Š x H x V) | 297 x 210 x 16 mm |
| Rozmery palety (Š x H x V) | 1 199,9 x 800,1 x 1 206,25 mm |
| Minimálne rozmery (Š x H x V) | 297 x 210 x 16 mm |
| Krajina pôvodu | United Sates |
| Počet kartónov na paletu | 36 |
| Množstvo na palete | 486 |
| Typ materiálu pre položku | FERT |
| Produktové číslo | 7MV82A |
| Kód UNSPSC | 14111507 |
| Hmotnosť obalu (obal alebo hlavný kartón) | 7,61 kg |
| Hmotnosť balenia | 1,2 kg |
| Hmotnosť palety | 649,1 kg |
| Hmotnosť | 1,19 kg |
| Hmotnosť | 1.268000 |
|---|---|
| Výrobca | Hewlett-Packard |
| Ean | 193905504909 |
| Formát | A4 |
| Eko produkt | Nie |
| Hrúbka | 120g |




































































































































































