Dvojkreslo Rona, š. 147 cm, modrá Bomaby 57, konštrukcia S10 chróm
Kód
AB010161
1 463,95 € 1 190,20 €
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Kategória: Dvojkreslá
Dvojkreslo Rona, š. 147 cm, modrá Bombay 57
Popis produktu
• kreslo z vysoko priedušnej vstrekovanej peny
• vystuženie kovovou kostrou
• pena sedadla s dovjnásobnou hustotou
• hrúbka sedadla 8 cm
• hmotnosť: 25 kg
• nosnosť: 260 kg
• šírka sedadla: 128 cm
• hĺbka sedadla: 51 cm
• celková šírka: 147 cm
• možnosť výberu kovovej konštrukcie vo farbe čierna matná alebo lesklý chróm
| Hmotnosť | 28.000000 |
|---|---|
| Výrobca | Alba |
| Ean | 8596280222802 |
| Šírka | 75 cm |
| Farba | modrá |
| dĺžka | 147 cm |
| vyska | 80 cm |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































