Dell Precision 5820; Intel Xeon W-2133 3.6GHz/16GB RAM/512GB SSD
Kód
NPRX-MAR02304
830,25 € 675,00 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Zostáva len 1 ks
DVD-RW/Quadro P4000 8GB/Win 11 Pro 64-bit
Kategória: Workstations
Refurbished sú high-end produkty, ktoré už boli použité a prešli dôkladnou hardvérovou i softvérovou obnovou. Plná 24 mesačná záruka.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
| Názov parametra | Hodnota |
|---|---|
| PCIe x1 | Áno |
| DisplayPort | Áno |
| LPT port | Nie |
| HDMI | Nie |
| COM Port | Áno |
| VGA | Nie |
| DVI | Nie |
| PCIe x8 | Áno |
| PCIe x4 | Áno |
| PCIe x16 | Áno |
| USB Type-C | Áno |
| PCI | Áno |
| Farba | čierna |
| RAM | 16GB DDR4 ECC |
| CASE | Tower |
| Značka | DELL |
| Stav produktu | Veľmi dobrý |
| USB 3.1 | 8x USB 3.1 port |
| CPU | Intel Xeon W-2133 (8.25M Cache, 3.60 GHz up to 3.90 GHz) |
| Optická mechanika | DVD-RW |
| OS | Windows 11 Professional 64-bit |
| GPU | NVIDIA Quadro P4000 8GB |
| HDD | 512GB SSD + 2TB HDD |
| Hmotnosť | 1.111000 |
|---|---|
| Výrobca | Dell |
| Eko produkt | Nie |
| CPU | Intel Xeon |
| RAM | 16GB DDR4 ECC |







































































































































































