Dell Precision 3640; Xeon W-1270 3.4GHz/16GB RAM/512GB SSD PCIe
Kód
NPRX-MAR02298
651,90 € 530,00 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Zostáva len 2 ks
Quadro P2000 5GB/Win 11 Pro 64-bit
Kategória: Workstations
Refurbished sú high-end produkty, ktoré už boli použité a prešli dôkladnou hardvérovou i softvérovou obnovou. Plná 24 mesačná záruka.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
| Názov parametra | Hodnota |
|---|---|
| PCIe x1 | Nie |
| LPT port | Nie |
| PCIe x4 | Áno |
| PCIe x16 | Áno |
| USB Type-C | Áno |
| PCI | Áno |
| VGA | Nie |
| DVI | Nie |
| Mini DisplayPort | Áno |
| HDMI | Nie |
| COM Port | Nie |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Farba | čierna |
| USB 2.0 | 2x USB 2.0 port |
| HDD | 512GB SSD PCIe |
| Značka | DELL |
| GPU | NVIDIA Quadro P2000 5GB |
| CASE | WorkStation |
| OS | Windows 11 Professional 64-bit |
| Stav produktu | Veľmi dobrý |
| Optická mechanika | bez mechaniky |
| CPUgen | 10th Generation |
| USB 3.1 | 7x USB 3.1 port |
| CPU | Intel Xeon W-1270 (16M Cache, 3.40 GHz up to 5.00 GHz) |
| Hmotnosť | 1.111000 |
|---|---|
| Výrobca | Dell |
| Eko produkt | Nie |
| CPU | Intel Xeon |
| RAM | 16GB DDR4 |





































































































































































