Dell Precision 3450 SFF; Core i5 11500 2.7GHz/16GB RAM/256GB SSD PCIe
Kód
NPRX-MAR02308
616,23 € 501,00 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Zostáva len 2 ks
Intel HD Graphics/Win 10 Pro 64-bit
Kategória: Workstations
Refurbished sú high-end produkty, ktoré už boli použité a prešli dôkladnou hardvérovou i softvérovou obnovou. Plná 24 mesačná záruka.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
| Názov parametra | Hodnota |
|---|---|
| PCIe x1 | Nie |
| DisplayPort | Áno |
| LPT port | Nie |
| M.2 | Áno |
| PCIe x16 | Áno |
| USB Type-C | Áno |
| PCIe x4 | Áno |
| PCI | Nie |
| VGA | Nie |
| DVI | Nie |
| HDMI | Nie |
| COM Port | Áno |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Farba | čierna |
| USB 2.0 | 4x USB 2.0 port |
| Značka | DELL |
| CASE | Small Form Factor |
| Optická mechanika | bez mechaniky |
| Stav produktu | Veľmi dobrý |
| HDD | 256GB SSD PCIe |
| CPUgen | 11th Generation |
| OS | Windows 10 Professional 64-bit |
| USB 3.0 | 5x USB 3.0 port |
| CPU | Intel Core i5 11500 (12M Cache, 2.70 GHz up to 4.60 GHz) |
| GPU | Intel HD Graphics |
| Hmotnosť | 1.111000 |
|---|---|
| Výrobca | Dell |
| Eko produkt | Nie |
| CPU | Intel Core i5 |
| RAM | 16GB DDR4 |





































































































































































