Dell Optiplex 7010 SFF; Core i5 13500 2.5GHz/16GB RAM/256GB SSD
Kód
NPR5-MAR03580
690,03 € 561,00 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Zostáva len 2 ks
Intel UHD Graphics/Win 11 Pro 64-bit
Kategória: Intel Core i5
Refurbished sú high-end produkty, ktoré už boli použité a prešli dôkladnou hardvérovou i softvérovou obnovou. Plná 24 mesačná záruka.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
| Názov parametra | Hodnota |
|---|---|
| PCIe x1 | Nie |
| DisplayPort | Áno |
| LPT port | Nie |
| PCI | Nie |
| PCIe x16 | Áno |
| HDMI | Nie |
| COM Port | Áno |
| VGA | Áno |
| DVI | Nie |
| PCIe x4 | Áno |
| Stav produktu | Veľmi dobrý |
| OS | Windows 11 Professional 64-bit |
| RAM | 16GB DDR3 |
| CASE | Small Form Factor |
| Optická mechanika | bez mechaniky |
| USB 2.0 | 6x USB 2.0 port |
| USB 3.0 | 4x USB 3.0 port |
| Farba | čierna |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| HDD | 256GB SSD |
| Značka | DELL |
| CPUgen | 13th Generation |
| CPU | Intel Core i5 13500 (24M Cache, 2.50 GHz up to 4.80 GHz) |
| Hmotnosť | 1.111000 |
|---|---|
| Výrobca | Dell |
| Eko produkt | Nie |
| CPU | Intel Core i5 |
| RAM | 16GB DDR3 |







































































































































































