Apple iMac 24-Inch 2023; Apple M3 chip/8GB RAM/256GB SSD
Kód
NARA-MAR1116
1 097,16 € 892,00 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Zostáva len 1 ks
WiFi/BT/webcam/Apple M3 8GPU/24" 4.5K(4480x2520)Retina/Mac OS
Kategória: non-touch
Refurbished sú high-end produkty, ktoré už boli použité a prešli dôkladnou hardvérovou i softvérovou obnovou. Plná 24 mesačná záruka.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
| Názov parametra | Hodnota |
|---|---|
| DisplayPort | Nie |
| BT | Áno |
| Webcam | Áno |
| HDMI | Nie |
| Čítačka kariet | Nie |
| VGA | Nie |
| USB 3.0 | Áno |
| WiFi | Áno |
| USB-C with ThunderBolt | Áno |
| Stav produktu | Veľmi dobrý |
| Farba | strieborná |
| Optická mechanika | bez mechaniky |
| Veľkosť displeja | 24.0" |
| Typ displeja | non-touch |
| OS | Mac OS |
| HDD | 256GB SSD |
| Značka | APPLE |
| Rozlíšenie displeja | 4.5K (4480x2520) Retina |
| Hmotnosť | 1.111000 |
|---|---|
| Výrobca | Apple |
| Eko produkt | Nie |
| Veľkosť displeja | 24.0" |







































































































































































