Marvo QUAZ TWS slúchadlá, kovové puzdro, USB-C
Kód
BE-889
20,71 € 16,84 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Slúchadlá
Hľadáte dokonalý zvukový zážitok? Slúchadlá Quaz sú presne to, čo hľadáte. Vďaka prémiovým materiálom a najnovším technológiám si vychutnáte bohatý a detailní zvuk. Silikónové špunty sa dokonale prispôsobia tvaru vašeho ucha a zaistia pohodlné nosenie aj pri dlhom počúvaní. Dotykové ovládanie zaistí prepínanie medzi herným a hudobným režimom behom jednej sekundy. Či už počúvate hudbu, sledujete filmy alebo hráte hry, s týmito slúchadlami si užijete nezabudnuteľný zážitok.
Dokonalý zvuk
Ponorte sa do sveta hudby s našimi slúchadlami Quaz. Vďaka vysoko kvalitným dynamickým meničom si vychutnáte bohatý a pohlcujúci zvuk vo všetkých frekvenciách. Ostré výšky, hlboké basy a čisté stredy vytvoria dokonalý zvukový zážitok. Či už počúvate svoju obľúbenú hudbu, sledujete filmy alebo hráte hry, s našimi slúchadlami budete mať pocit, že ste priamo uprostred deja.
Ponorte sa do sveta hudby s našimi slúchadlami Quaz. Vďaka vysoko kvalitným dynamickým meničom si vychutnáte bohatý a pohlcujúci zvuk vo všetkých frekvenciách. Ostré výšky, hlboké basy a čisté stredy vytvoria dokonalý zvukový zážitok. Či už počúvate svoju obľúbenú hudbu, sledujete filmy alebo hráte hry, s našimi slúchadlami budete mať pocit, že ste priamo uprostred deja.
Pokročilá technológia Bluetooth
Zažite hudbu ako nikdy predtým s našimi slúchadlami Quaz vybavenými najnovším Bluetooth 5.3. Vďaka tejto technológii si môžete vychutnať čistý a ničím nerušený zvuk bez výpadkov. Stabilné pripojenie a nízka latencia zaručujú, že každý tón bude znieť presne tak, ako má.
Hudobný / herný režim
Hráči, pozor! Slúchadlá Quaz sú navrhnuté špeciálne pre vás. Vďaka možnosti prepínania medzi herným a hudobným režimom si môžete vychutnať každý detail zvuku vo vašich obľúbených hrách. Jasné výšky, hlboké basy a priestorový zvuk vás vtiahnu priamo do deja. A keď si budete chcieť odpočinúť, jednoducho prepnite do hudobného režimu a relaxujte pri počúvaní svojej obľúbenej hudby.
Elegantný a štýlový design
Hľadáte slúchadlá, ktoré vydržia? Quaz sú vyrobené z prémiových materiálov a ponúkajú nie len skvelý zvuk, ale taktiež odolnosť. Sú vyrobené z vysoko kvalitného kovu a ich kvalitné spracovanie zaručuje dlhú životnosť. Vďaka dynamickým trojfarebným svetelným efektom navyše slúchadlá vypadajú úžasne.
Nabíjacie magnetické puzdro
So slúchadlami Quaz si užijete maximálne pohodlie a praktickosť. Vďaka magnetu slúchadlá jednoducho vkĺznu a upevnia sa do nabíjacej krabičky, keď ich práve nepoužívate. Už žiadne zamotané káble ani hľadanie správneho miesta pre uloženie. Stačí ich ľahko umiestniť do nabíjacej krabičky a mať ich vždy po ruke.
Výkon s nízkou latenciou
Zažite bleskovú odozvu! Vďaka extrémne nízkej latencii 45 ms budete mať vždy dokonalú synchronizáciu zvuku a obrazu. Každý výstrel, každý krok vašeho protivníka – to všetko budete počuť okamžite. Buďte o krok napred pred svojimi súpermi a dosiahnite víťazstvá.
Dlhá životnosť batérie
Praktická a spoľahlivá. Slúchadlá Quaz vám poskytnú až 5 hodín nepretržitého posluchu na jedno nabitie. A ak potrebujete ešte viac energie, jednoducho vložte slúchadlá do nabíjacieho puzdra s kapacitou 280 mAh a zaistite si tak niekoľko ďalších hodín posluchu.
Špecifikácia slúchadiel:
| Pripojenie: | Bluetooth 5.3 |
| Mikrofón: | Áno |
| Typ mikrofónu: | všesmerový |
| Veľkosť reproduktora: | 13 mm |
| Frekvenčná odozva: | 20 Hz - 20 KHz |
| Výdrž batérie: | 5 h |
| Kapacita batérie: | 3.7V - 30mAh |
| Nabíjací čas: | 2 h |
| Farba: | čierno - červená |
| Rozmer: | 30 × 18 × 16 mm |
| Hmotnosť: | 7 g |
Špecifikácia puzdra:
| Rozhranie: | USB-C |
| Kapacita batérie: | 3.7 V - 280 mAh |
| Nabíjací čas: | 1.5 h |
| Farba: | čierno - červená |
| Rozmer: | 65 × 60 × 18 mm |
| Hmotnosť: | 70 g |
| Hmotnosť | 0.172000 |
|---|---|
| Výrobca | Marvo |
| Ean | 6932391936085 |
| Typ | špuntové |
| Farba | čierno-červená |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































