HP Z2 Mini G4; Core i7 8700 3.2GHz/32GB RAM/512GB SSD PCIe
Kód
NPRX-MAR02303
616,23 € 501,00 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Zostáva len 4 ks
Quadro P1000 4GB/Win 11 Pro 64-bit
Kategória: Workstations
Refurbished sú high-end produkty, ktoré už boli použité a prešli dôkladnou hardvérovou i softvérovou obnovou. Plná 24 mesačná záruka.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
| Názov parametra | Hodnota |
|---|---|
| PCIe x1 | Nie |
| DisplayPort | Áno |
| LPT port | Nie |
| HDMI | Nie |
| COM Port | Nie |
| VGA | Nie |
| DVI | Nie |
| PCIe x16 | Nie |
| USB Type-C | Áno |
| PCIe x4 | Nie |
| PCI | Nie |
| Farba | čierna |
| HDD | 512GB SSD PCIe |
| CASE | WorkStation |
| GPU | NVIDIA Quadro P1000 4GB |
| Značka | HP |
| Optická mechanika | bez mechaniky |
| Stav produktu | Veľmi dobrý |
| CPU | Intel Core i7 8700 (12M Cache, 3.20 GHz up to 4.60 GHz) |
| RAM | 32GB SO-DIMM DDR4 |
| CPUgen | 8th Generation |
| USB 3.0 | 4x USB 3.0 port |
| OS | Windows 11 Professional 64-bit |
| Hmotnosť | 1.111000 |
|---|---|
| Výrobca | HP |
| Eko produkt | Nie |
| CPU | Intel Core i7 |
| RAM | 32GB SO-DIMM DDR4 |







































































































































































