HP ProDesk 600 G3 SFF; Core i3 7100 3.9GHz/8GB RAM/256GB SSD
Kód
NPR3-MAR00830
222,63 € 181,00 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Zostáva len 3 ks
Intel HD Graphics/Win 10 Pro 64-bit
Kategória: Intel Core i3
Refurbished sú high-end produkty, ktoré už boli použité a prešli dôkladnou hardvérovou i softvérovou obnovou. Plná 24 mesačná záruka.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
| Názov parametra | Hodnota |
|---|---|
| PCI | Nie |
| PCIe x16 | Áno |
| USB Type-C | Áno |
| DisplayPort | Áno |
| LPT port | Nie |
| PCIe x1 | Nie |
| PCIe x4 | Áno |
| HDMI | Nie |
| COM Port | Nie |
| VGA | Nie |
| DVI | Nie |
| Stav produktu | Veľmi dobrý |
| USB 2.0 | 4x USB 2.0 port |
| RAM | 8GB DDR4 |
| HDD | 256GB SSD |
| Farba | čierno-strieborná |
| USB 3.1 | 4x USB 3.1 port |
| CASE | Small Form Factor |
| Značka | HP |
| Optická mechanika | bez mechaniky |
| GPU | Intel HD Graphics |
| OS | Windows 10 Professional 64-bit |
| CPU | Intel Core i3 7100 (3M Cache, 3.90 GHz) |
| CPUgen | 7th Generation |
| Hmotnosť | 1.111000 |
|---|---|
| Výrobca | HP |
| Eko produkt | Nie |
| CPU | Intel Core i3 |
| RAM | 8GB DDR4 |







































































































































































