Držiak na stenu TORK, červený a dymový W1
Kód
HY652108
129,00 € 104,88 €
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Kategória: Zásobníky na papier a mydlo
Tork držiak na stenu v dizajne Performance je vyvinutý tak, aby bol účinný a spoľahlivý s funkciou jednoduchého plnenia a možnosťou obsluhy len jednou rukou. Nová generácia zásobníkov Tork Performance na profesionálne priemyselné utierky. Tá správna kombinácia zásobníka a utierok zvýši produktivitu a zároveň zníži vaše celkové náklady na prevádzku. Kompatibilné s náplňami Tork W1.
- Vysoká kapacita a jednoduché dopĺňanie pre nízku údržbu
- Zásobník na stenu vám pomôže usporiadať pracovné miesto na malom priestore
Výška: 46,30 cm
Šírka: 27,40 cm
Dĺžka: 64,60 cm
Materiál: kov/plast
Farba: červená
- Vysoká kapacita a jednoduché dopĺňanie pre nízku údržbu
- Zásobník na stenu vám pomôže usporiadať pracovné miesto na malom priestore
Výška: 46,30 cm
Šírka: 27,40 cm
Dĺžka: 64,60 cm
Materiál: kov/plast
Farba: červená
| Hmotnosť | 2.790000 |
|---|---|
| Výrobca | TORK |
| Ean | 7322540430912 |
| Šírka | 27.4 cm |
| Typ | zásobník na utierky |
| Farba | červená |
| Rozmer | 27,40 x 46,30 cm |
| dĺžka | 64.6 cm |
| Eko produkt | Nie |
| Materiál | kovovo/plastové |








































































































































































