Papierová utierka v rolke 2-vrstv. TORK Advanced 430 Performance biela W1 (1ks)
Kód
HY130060
74,99 € 60,97 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Kategória: Papierové utierky
2-vrstvová viacúčelová papierová utierka Tork Heavy-Duty je ideálna na utieranie tekutín a ručné utieranie. Túto papierovú utierku možno použiť v Tork nadstavcových zásobníkoch na podlahu či na stenu, ktoré sú vyvinuté pre bezpečnosť, účinnosť a spoľahlivosť s jednoduchým napĺňaním a odtŕhaním a možnosťou vybrať požadovanú papierovú utierku jednou rukou.
Farba: biela
Dĺžka kotúča: 340m
Priemer kotúča: 37,5cm
Šírka kotúča: 36,9cm
Dĺžka útržku: 34cm
Rozmer útržku (dxv): 34 x 36,9 cm/perforovaný kotúč
Počet útržkov: 1000ks
Farba: biela
Dĺžka kotúča: 340m
Priemer kotúča: 37,5cm
Šírka kotúča: 36,9cm
Dĺžka útržku: 34cm
Rozmer útržku (dxv): 34 x 36,9 cm/perforovaný kotúč
Počet útržkov: 1000ks
| Hmotnosť | 5.350000 |
|---|---|
| Výrobca | TORK |
| Ean | 7322540183597 |
| Šírka | 36.9 cm |
| Typ | v roliach |
| Farba | biela |
| Rozmer | 340 m x 36,9 cm |
| dĺžka | 34000 cm |
| vyska | cm |
| Eko produkt | Áno |
| Hrúbka | 2-vrstvové |
| Materiál | papier |




































































































































































