Zásobník Tork Mini so stredovým odvíjaním čierny M1
Kód
HY558008
61,00 € 49,59 €
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Kategória: Zásobníky na papier a mydlo
Tork® mini zásobník so stredovým odvíjaním v dizajne Elevation je kompaktné, viacúčelové riešenie pre profesionálne prostredia, kde sú na utieranie povrchu potrebné obe ruky. Rýchle utieranie povrchov vďaka plynulému neobmedzenému prúdu, čo umožňuje používateľom zobrať toľko, koľko vyžadujú ich úlohy. Zásobníky Elevation majú praktický a moderný vzhľad.
Výška: 32,10 cm
Šírka: 16,50 cm
Dĺžka: 17,40 cm
Materiál: plast
Farba: čierna
Výška: 32,10 cm
Šírka: 16,50 cm
Dĺžka: 17,40 cm
Materiál: plast
Farba: čierna
| Hmotnosť | 0.735000 |
|---|---|
| Výrobca | TORK |
| Ean | 7322540349351 |
| Šírka | 16.5 cm |
| Typ | zásobník na utierky |
| Farba | čierna |
| Rozmer | 16,5 x 32,1 cm |
| dĺžka | 17.4 cm |
| Eko produkt | Nie |
| Materiál | Plast |








































































































































































