Zásobník na obrúsky TORK Fastfold Tabletop malý 130×100×150 mm
Kód
HY271800
27,99 € 22,76 €
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Kategória: Zásobníky na papier a mydlo
Tork Fastfold stolný zásobník na servítky je ideálny pre reštaurácie s obmedzenými službami, ktoré ponúkajú servítky na stole a kde sa uprednostňujú malé servítky. Tento kompaktný zásobník znižuje spotrebu a poskytuje vždy čerstvé a hygienické servítky.
- Malý rozmer zásobníka minimalizuje potrebný priestor na stole
- Je vyrobený z odolného materiálu, ktorý sa ľahko čistí a znižuje tak potrebu údržby a náklady na prácu.
- Dvojstranné dávkovanie na ľahký prístup
- Malý rozmer zásobníka minimalizuje potrebný priestor na stole
- Je vyrobený z odolného materiálu, ktorý sa ľahko čistí a znižuje tak potrebu údržby a náklady na prácu.
- Dvojstranné dávkovanie na ľahký prístup
| Hmotnosť | 1.500000 |
|---|---|
| Výrobca | TORK |
| Šírka | 14.7 cm |
| Farba | sivá |
| Rozmer | 14,7 x 13,10 cm |
| dĺžka | 13.1 cm |
| Eko produkt | Nie |
| Materiál | Kov |






































































































































































