Toaletný papier 2-vrstvový TORK Universal T4, 10 ks
Kód
HY110794
8,99 € 7,31 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Kategória: Toaletné papiere
Tork toaletný papier konvenčný kotúč Universal spĺňa základné potreby a zároveň ponúka dobrú kvalitu pre toalety a umyvárne s malou návštevnosťou.
Dĺžka kotúča: 32,5 m
Šírka kotúča: 9,40 cm
Priemer kotúča: 12 cm
Vnútorný priemer dutinky: 4 cm
Počet útržkov: 250
Dĺžka útržku: 13 cm
Počet vrstiev: 2
Dĺžka kotúča: 32,5 m
Šírka kotúča: 9,40 cm
Priemer kotúča: 12 cm
Vnútorný priemer dutinky: 4 cm
Počet útržkov: 250
Dĺžka útržku: 13 cm
Počet vrstiev: 2
| Hmotnosť | 1.064000 |
|---|---|
| Výrobca | TORK |
| Ean | 7322541465159 |
| Šírka | 9.4 cm |
| Typ | 2-vrstvový |
| Formát | do zásobníka |
| Farba | biely |
| Rozmer | 9,40 x 13 cm |
| dĺžka | 13 cm |
| Eko produkt | Nie |
| Materiál | recyklované vlákna |






































































































































































