Toaletný papier 2-vrstvový TORK Advanced mini Jumbo natural T2, 12 ks
Kód
HY120377
63,49 € 51,62 €
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Kategória: Toaletné papiere
Tork Mini Jumbo systém je časovo efektívny a znižuje náklady, pričom ponúka oveľa väčšie množstvo toaletného papiera ako štandardný kotúč. Tork Mini Jumbo toaletný papier v kotúči Advanced dvojvrstvový výborne vyvažuje náklady a potrebný výkon a je ideálny pre stredne až vysoko frekventované prostredia. Hygienický papier je vyrobený zo 100 % recyklovaných vláken.
Dĺžka kotúča: 170 m
Šírka kotúča: 9,10 cm
Priemer kotúča: 18,80 cm
Vnútorný priemer dutinky: 5,90 cm
Počet útržkov: 850
Dĺžka útržku: 20 cm
Počet vrstiev: 2
Dĺžka kotúča: 170 m
Šírka kotúča: 9,10 cm
Priemer kotúča: 18,80 cm
Vnútorný priemer dutinky: 5,90 cm
Počet útržkov: 850
Dĺžka útržku: 20 cm
Počet vrstiev: 2
| Hmotnosť | 0.099000 |
|---|---|
| Výrobca | TORK |
| Ean | 7322541848273 |
| Šírka | 9.1 cm |
| Typ | 2-vrstvový |
| Formát | do zásobníka |
| Farba | natural |
| Rozmer | 20 x 9,1 cm |
| dĺžka | 20 cm |
| Eko produkt | Nie |
| Materiál | recyklované vlákna |




































































































































































