Toaletný papier 2-vrstvový skladaný TORK Advanced T3, 252 ks
Kód
HY114277
71,00 € 57,72 €
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Kategória: Toaletné papiere
Systém Tork Folded skladaný toaletný papier ponúka hygienické dávkovanie po útržkoch, čo znižuje odpad a náklady na údržbu. Tork Folded toaletný papier Advanced výborne vyvažuje náklady a výkon. Tento systém je ideálny pre stredne frekventované prostredia.
Šírka ústrižku: 11 cm
Dĺžka ústrižku: 9,5 cm
Výška 9,5 cm
Počet ústrižkov: 252
Počet vrstiev: 2
Šírka ústrižku: 11 cm
Dĺžka ústrižku: 9,5 cm
Výška 9,5 cm
Počet ústrižkov: 252
Počet vrstiev: 2
| Hmotnosť | 1.500000 |
|---|---|
| Výrobca | TORK |
| Ean | 7322542214077 |
| Šírka | 11 cm |
| Typ | 2-vrstvový |
| Formát | do zásobníka |
| Farba | biely |
| Rozmer | 11 x 9,5 cm |
| dĺžka | 9.5 cm |
| Eko produkt | Nie |
| Materiál | recyklované vlákna |






































































































































































