Toaletný papier 2-vrstvový KATRIN Plus System biely, 36 ks
Kód
HY066940
109,00 € 88,62 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Kategória: Toaletné papiere
Mäkký a kvalitný toaletný papier
Dvojvrstvový, biely
Na použitie s dávkovačom toaletných papierov Katrin System
Vhodné pre priestory s vysokou premávkou
Kontrolované dávkovanie a samonakladateľné listy znižujú spotrebu a zlepšujú hygienu
Všetky toaletné papiere Katrin sú vyrobené z vysoko kvalitných vlákien a testami rozpúšťania sa preukázali v priebehu 90 sekúnd
Certifikované podľa environmentálnej značky Nordic Swan
Dvojvrstvový, biely
Na použitie s dávkovačom toaletných papierov Katrin System
Vhodné pre priestory s vysokou premávkou
Kontrolované dávkovanie a samonakladateľné listy znižujú spotrebu a zlepšujú hygienu
Všetky toaletné papiere Katrin sú vyrobené z vysoko kvalitných vlákien a testami rozpúšťania sa preukázali v priebehu 90 sekúnd
Certifikované podľa environmentálnej značky Nordic Swan
| Hmotnosť | 11.310000 |
|---|---|
| Výrobca | Katrin |
| Ean | 6414301066940 |
| Šírka | 9.9 cm |
| Typ | 2-vrstvový |
| Farba | biely |
| Rozmer | 9,9 x 12 cm |
| dĺžka | 12 cm |
| Eko produkt | Nie |
| Materiál | 100% celulóza |






































































































































































