Toaletný papier 2-vrstvový KATRIN Classic System biely, 36 ks
Kód
HY103424
99,00 € 80,49 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Kategória: Toaletné papiere
Kvalitný toaletný papier
2-vrstvový, biely
Vysoká kapacita (až 800 útržkov).
Nulový odpad - využije sa všetok papier na rolke.
Pre použitie v kombinácii so zásobníkom Katrin Inclusive System Toilet (zásobník na dve rolky).
Vhodný do všetkých hygienických zariadení, najmä s vysokou návštevnosťou.
Kontrolovaná spotreba a znížené prevádzkové náklady.
Certifikovaný v súlade s európskym environmentálnym označením EU Flower
Všetky toaletné papiere značky KATRIN sú vyrobené z vysoko kvalitných vlákien a je preukázané, že sa za normálnych podmienok vo vode zozpúšťajú do 90 sekúnd.
2-vrstvový, biely
Vysoká kapacita (až 800 útržkov).
Nulový odpad - využije sa všetok papier na rolke.
Pre použitie v kombinácii so zásobníkom Katrin Inclusive System Toilet (zásobník na dve rolky).
Vhodný do všetkých hygienických zariadení, najmä s vysokou návštevnosťou.
Kontrolovaná spotreba a znížené prevádzkové náklady.
Certifikovaný v súlade s európskym environmentálnym označením EU Flower
Všetky toaletné papiere značky KATRIN sú vyrobené z vysoko kvalitných vlákien a je preukázané, že sa za normálnych podmienok vo vode zozpúšťajú do 90 sekúnd.
| Hmotnosť | 10.680000 |
|---|---|
| Výrobca | Katrin |
| Ean | 6414300103424 |
| Šírka | 9.9 cm |
| Typ | 2-vrstvový |
| Formát | do zásobníka |
| Farba | biely |
| Rozmer | 9,9 x 11,5 cm |
| dĺžka | 11.5 cm |
| Eko produkt | Nie |
| Materiál | vysokokvalitné vlákna |






































































































































































