Toaletný papier 2-vrstvový KATRIN Classic Gigant M 23 cm, návin 300 m
Kód
HY106828
6,40 € 5,20 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Kategória: Toaletné papiere
Dvojvrstvový jemný toaletný papier v roliach. Priemer 24 cm, návin 300 m, 2 608 útržkov. Väčšie balenie 6 ks.
| Hmotnosť | 0.100000 |
|---|---|
| Výrobca | Katrin |
| Šírka | 240 cm |
| Typ | 2-vrstvový |
| Formát | do zásobníka |
| Farba | biely |
| Rozmer | útržku - 11,5 x 8,8 cm |
| dĺžka | 3000 cm |
| Eko produkt | Áno |
| Materiál | 100% celulóza |




































































































































































