Tlačiareň samolepiacich štítkov Brother, TJ-4422TN
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Tlačiareň štítkov Brother TJ-4422TN
Prehľad produktu
- Vysoká rýchlosť tlače až 14 ips s rozlíšením 203 dpi
- Dotykový displej navrhnutý pre prvotriedne užívateľské prostredie
- Šírka tlače až 104 mm
- Podpora jazykov príkazov tlačiarne FBPL-EZD (EPL2, ZPL2, DPL)
- Vysoko kapacitná 600 m termo transferová páska pre menej výmen spotrebného materiálu
- Ľahké pripojenie cez USB, USB Host, sériové rozhranie, Ethernet a WiFi (voliteľné)
Tlačiareň Brother TJ-4422TN jeurčená pre veľko objemovú tlač štítkov a ponúka výkon, na ktorý sa môžetespoľahnúť pri zvyšovaní dopytov. Priemyslová termálna tlačiareň štítkov ponúka vysokú rýchlosť tlače, veľkú kapacitu pásky a interný navíjač, takže je ideálna pre akékoľvek priemyslové tlačové aplikácie. Okrem toho podporuje TJ-4422TN rôzne jazyky príkazov tlačiarne, vrátane emulácie ZPL2, a ponúka niekoľko funkciípripojenia, ktoré vám zaistí bezproblémové nastavenie tlačiarne.
Špecifikácia
Všeobecné
| Technológia | Priama termálna / termo transferová |
| Tlačidlá | Napájanie, Posun |
| Displej | Farebná dotyková obrazovka |
| LED diódy | Napájanie, Stav, Chyba |
| Kapacita pamäte | RAM, FLASH, 256 MB, 512 MB |
Možnosti pripojenia
| Sériový | Áno |
| USB rozhranie | USB 2.0, USB Host |
| Rozhranie káblovej siete | 10/100 Mbps |
Rozmery a hmotnosť
| Rozmery | 276 mm (Š) x 502 mm (H) x 412 mm (V) |
| Hmotnosť | 18.93kg |
Obsah balenia
| Tlačiareň, AC Napájací kábel, USB kábel, Rýchly sprievodca nastavením, Dokumentácia |
Operačné systémy a software
| Podporované operačné systémy | Windows (8,1, 10, Server 2012, Server 2012 R2, Server 2016, Server 2019, 7), Android (5 or higher ), iOS (9 or higher), Mac (10,11 or higher ), Pre úplný zoznam kompatibilných operačných systémov navštívte support.brother.com, Mac OSX, Linux |
Tlač
| Maximálna dĺžka tlače | 25 400 mm |
| Maximálna rýchlosť tlače | 14 ips |
| Rozlíšenie | 203 |
| Supported commands | FBPL-EZD (EPL2, ZPL2, DPL) |
| Jednorozmerná symbolika čiarového kódu | CODABAR(NW7), Code128, Code39, EAN13(JAN13), EAN8(JAN8), MSI, UPC-A, UPC-E, UPC/EAN EXTENSION, Interleaved 2 of 5, China post, ITF14, Code11, TELEPEN, TELEPEN number, PLANET, Code49, Deutsche Post Identcode, Deutsche Post Leitcode, LOGMARS, PLESSEY, Industrial 2-of-5, Standard 2-of-5, EAN14 |
| Tlač - Maximálna šírka média | 114 mm |
| Maximálna dĺžka tlače | 25 400 mm |
| Tlač - Maximálna rýchlosť tlače | 14 ips |
| Rozlíšenie (dpi) | 203 |
| Symbolika dvojrozmerného čiarového kódu | QR Code, MaxiCode, PDF417, DataMatrix, Aztec, GS1 Databar Composite, Micro PDF417, CODABLOCK F mode, TLC39 |
| Dĺžka vnútorného papierového pásu | 1 papierový návlek: maximálny priemer 90 mm, dĺžka 600 m |
| Tlač - Maximálna šírka farbonosnej pásky | 114,3 mm |
| Tlač - Maximálny priemer jadra rolky | 76,2 mm |
| Tlač - Maximálny priemer rolky | 203 mm |
| Tlač - Minimálna šírka farbonosnej pásky | 25,4 mm |
| Tlač - Minimálny priemer jadra rolky | 38,1 mm |
| Podporované príkazy | FBPL-EZD (EPL2, ZPL2, DPL) |
| Hmotnosť | 0.800000 |
|---|---|
| Výrobca | Brother |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































