Skladačka papiera CFM 600
Kód
C-CFM600
2 569,47 € 2 089,00 €
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Profesionálna skladačka papiera CFM 600.
Kategória: Skladanie listov
Skladačka papiera CFM 600 je veľmi spoľahlivý stroj určený na skladanie dokumentov do formátu A3.
Má jednoduchú intuitívnu obsluhu a možnosť výberu 6 typov skladov.
Skladačka CFM 600 je vybavená reguláciou rýchlosti a prehľadnou tabuľkou typov skladu.
Tento stroj je vhodný najmä na použitie v kanceláriách podnikov strednej veľkosti, kopírovacích centrách a tlačiarňach.
Skladačka papiera CFM 600 je prevereným výrobkom úspešne predávaným niekoľko rokov do celého sveta.
Vlastnosti:
frikčné podávanie
jemné nastavenie dorazov
prehľadná tabuľka typov skladu
kontrolka chýbajúceho papiera
plynulá regulácia rýchlosti
| Parametre | Hodnota |
|---|---|
| Rýchlosť skladania | 70 - 120 listov/min. (A4) |
| Typy skladov | standard letter, concertina, single, double parallel, brochure, half concertina |
| Veľkosť papiera | A3, A4, A5 |
| Gramáž papiera | 80 - 160 g/m2 |
| Kapacita nakladacieho stola | 300 listov (80 g/m2) |
| Rozmery stroja | 770 × 445 × 490 mm |
| Rozmery balenia | 460 × 560 × 480 mm |
| Hmotnosť stroja | čistá 23 kg, hrubá 27,5 kg |
| Napätie / frekvencia | 230 V / 50 Hz |
| Hmotnosť | 2.000000 |
|---|---|
| Výrobca | CYKLOS |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































