Papierové servítky 1-vrstvové Linteo Satin 33 x 33 cm, biele, 100 ks
Kód
HY901556
1,99 € 1,62 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Kategória: Servítky,obrúsky
- jednovrstvové papierové obrúsky zo 100% celulózy s rozmerom 33×33 cm
- sú vhodné pre všestranné použitie
- balenie 100 ks
| Hmotnosť | 0.190000 |
|---|---|
| Výrobca | Linteo |
| Šírka | 33 cm |
| Farba | biela |
| Rozmer | 33 x 33 cm |
| dĺžka | 33 cm |
| vyska | 33 cm |
| Eko produkt | Nie |
| Materiál | 100% celulóza |






































































































































































