Priemyselné utierky v rolke 1-vrstv. TORK, sivé W2,W3,W1
Kód
HY520337
86,49 € 70,32 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Kategória: Papierové utierky
Tork priemyselná čistiaca utierka, kompatibilná s dávkovačmi W2, W3 a W1.
Dĺžka kotúča: 148,2 m
Šírka kotúča: 31,50 cm
Priemer kotúča: 25 cm
Počet útržkov: 390
Dĺžka útržku: 38 cm
Vnútorný priemer dutinky: 7,10 cm
Počet vrstiev: 1
Dĺžka kotúča: 148,2 m
Šírka kotúča: 31,50 cm
Priemer kotúča: 25 cm
Počet útržkov: 390
Dĺžka útržku: 38 cm
Vnútorný priemer dutinky: 7,10 cm
Počet vrstiev: 1
| Hmotnosť | 3.410000 |
|---|---|
| Výrobca | TORK |
| Ean | 7322540057492 |
| Šírka | 31.5 cm |
| Typ | v roliach |
| Farba | sivá |
| Rozmer | 31,5 x 38 cm |
| dĺžka | 38 cm |
| vyska | - cm |
| Eko produkt | Nie |
| Hrúbka | 1-vrstvové |
| Materiál | celulóza/polester/polypropylén |




































































































































































