Pracovný stôl Uni, ergo, ľavý, 180x75,5x120 cm, biela/čierna
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.
Popis produktu
Stôl ergonomický ľavý. Doska stola z kvalitného lamina. Pevná kovová konštrukcia podnožia zo štvorcových profilov 50 x 50 mm je tvorená kompaktnými pármi nôh, ktoré sú spojené priečnikmi. Výškovo nastaviteľná rektifikácia zaisťuje možnosť dorovnania prípadnej nerovnosti podlahy až o 2 cm. Stolová pracovná doska z LTD má hrúbku 25 mm a je zakončená 2 mm hranou ABS, ktorá ju chráni pred poškodením. Možnosť objednania i v bielej farbe. Stolové doplnky, kontajnery a skrine vyberajte z ponuky kancelárskeho nábytku Hobis. Aby sa zásielka dostala v poriadku až do Vašej kancelárie, dodávame stoly demontované v niekoľkých samostatných a bezpečne zabalených škatuliach. Súčasťou každého balenia je tiež prehľadný návod. Na stoly UNI sa vzťahuje záruka 5 rokov. Farebnosť je ilustratívna. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny produktu. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohoto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Hmotnosť | 45.820000 |
|---|---|
| Výrobca | Hobis |
| Šírka | 180 cm |
| Typ | rohový |
| Farba | biela/čierna |
| vyska | 75.5 cm |
| Eko produkt | Nie |
| Hĺbka | 120 cm |






































































































































































