Pohár priehľadný z BIO plastu (PLA) 200 ml (100 ks)
Kód
HY763020
8,79 € 7,15 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Kategória: BIO ekologické gastro produkty
Pohár priehľadný 200m l (PLA) - BIO, priemer 70 mm, balenie obsahuje 100 ks.
Poháre bio plastové z kyseliny polymliečnej, bioplastu z rastlinného škrobu, ktorý má podobné vlastnosti ako plasty vyrábané z ropy. Tento plast je biologicky rozložiteľný a kompostovaním v priemyselných kompostárňach je veľmi šetrný k prírode.
Poháre bio plastové z kyseliny polymliečnej, bioplastu z rastlinného škrobu, ktorý má podobné vlastnosti ako plasty vyrábané z ropy. Tento plast je biologicky rozložiteľný a kompostovaním v priemyselných kompostárňach je veľmi šetrný k prírode.
| Hmotnosť | 0.340000 |
|---|---|
| Ean | 8591199763026 |
| Šírka | 7.06 cm |
| Farba | priehľadný |
| Rozmer | - |
| dĺžka | - cm |
| vyska | 9.16 cm |
| Eko produkt | Nie |
| Materiál | BIO plast |
| Objem | 200 ml |






































































































































































