Genius Podstavec pod notebook, šedý
Kód
31250023400
9,85 € 8,01 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Podstavce
Genius G-Stand M250
Podstavec pre notebook umožňuje nastavenie uhla sklonu a výšky v siedmich stupňoch. Pomáha tak redukovať napätie chrbtice aj krku a udržovať správne držanie tela. Vďaka širokej základni je zaručená maximálna stabilita. Otvorená konštrukcia zaistí dostatočné prúdenie vzduchu a zabráni prehrievaniu notebooku. Podstavec sa dá navyše jednoducho zložiť a využiť ho aj na cestách, bez toho aby zaberal zbytočné miesto.
Špecifikácia:
| Nosnosť: | 15 kg |
| Farba: | šedá |
| Rozmer: | 243 x 43 x 14 mm |
| Hmotnosť: | 229 g |
| Hmotnosť | 0.261000 |
|---|---|
| Výrobca | Genius |
| Ean | 4710268262114 |
| Typ | pod notebook |
| Farba | šedá |
| Eko produkt | Nie |
| Nosnosť | 15 kg |
| Materiál | hliník |






































































































































































