Podnos ovál 40x26 cm nerez
Kód
HY070767
15,49 € 12,59 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Kategória: Ostatné stolovanie
Oválny nerezový podnos alebo servírovacia misa 40 x 26 cm.
| Hmotnosť | 0.490000 |
|---|---|
| Ean | 8590549016515 |
| Šírka | 26 cm |
| Farba | strieborná |
| Rozmer | 26 x 40 cm |
| dĺžka | 40 cm |
| vyska | - cm |
| Eko produkt | Nie |
| Materiál | nerez |
| Objem | - |






































































































































































