Podnos ovál 35x22 cm nerez
Kód
HY070766
11,99 € 9,75 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Kategória: Ostatné stolovanie
Oválny nerezový podnos alebo servírovacia misa 35 x 22 cm.
| Hmotnosť | 0.370000 |
|---|---|
| Ean | 8590549016508 |
| Šírka | 22 cm |
| Farba | strieborná |
| Rozmer | 22 x 35 cm |
| dĺžka | 35 cm |
| vyska | - cm |
| Eko produkt | Nie |
| Materiál | nerez |
| Objem | - |






































































































































































