Podnos na servírovanie 20 x 14,5 cm matný
Kód
HY070759
5,29 € 4,30 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Kategória: Ostatné stolovanie
Oválny nerezový podnos na servírovanie kávy alebo zmrzlinových pohárov 20 x 14,5 cm.
| Hmotnosť | 0.120000 |
|---|---|
| Ean | 4891342416231 |
| Šírka | 14.5 cm |
| Farba | strieborná |
| Rozmer | 14,5 x 20 cm |
| dĺžka | 20 cm |
| vyska | - cm |
| Eko produkt | Nie |
| Materiál | nerez |
| Objem | - |






































































































































































