Perforátor kartonu DSB-CS500
Hodnotenie:
0%
Kód
DSB-CS500
DSB-CS500 poskytuje vysoký výkon pre náročnú prevádzku.
ks
Hlavné výhody CS500
  • Veľká pracovná kapacita: šírka spracovania 500 mm na jeden priechod umožňuje jednoduché spracovanie aj väčších kartónových archov.
Technické parametre
  • Príkon: 2600 W
  • Napájanie: 220–240 V, jednofázové
  • Maximálna rýchlosť: 13 m/min
  • Maximálna šírka rezu: 500 mm
  • Maximálna hrúbka kartónu: 20 mm
  • Čistá hmotnosť: 150 kg
  • Hrubá hmotnosť: 175 kg
  • Rozmery stroja: 738 × 715 × 1030 mm
  • Rozmery vrátane balenia: 830 × 805 × 1170 mm